O firmie

Od blisko 30 lat bezpiecznie i terminowo jeździmy po drogach Polski i Europy

ERRO-TRANS jest rodzinną firmą transportową, która rozpoczęła działalność w 1996 r. Oferowane przez nas usługi to spedycja i transport towarów neutralnych oraz niebezpiecznych (ADR).

Jesteśmy pierwszą firmą która rozpoczęła świadczenie usług transportowych NOXy - AdBlue dla Zakładów Azotowych Puławy, cysternami z układami wydawczymi, posiadającymi certyfikację Urzędu Miar i Wag. 

Największą wartością naszej firmy jest sprawdzony i doświadczony zespół pracowników. Na tle konkurencji wyróżnia nas więc nie tylko skuteczność i wysoka jakość wykonywanych usług, ale również niezawodność zatrudnianych przez nas specjalistów.

ERRO-TRANS posiada Certyfikat Rzetelności programu Rzetelna Firma rekomendowanego przez Krajowy Rejestr Długów. Oznacza to, że nasza firma nie posiada żadnych przeterminowanych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej S.A.

Świadczymy usługi transportowe krajowe i międzynarodowe. Nasze samochody docierają do większości państw w Europie. Jeździmy m.in. do: Czech, Słowacji, Węgier, Austrii, Serbii, Włoch, Szwajcarii, Niemiec, Danii, Litwy, Łotwy i Estonii.

Zajmujemy się transportem drogowym - cysternami i plandekami. Nasze cysterny przystosowane są do przewozu NOXy - AdBlue, roztworów mocznika oraz innych produktów chemicznych (ADR). Dysponujemy naczepami o ładowności do 24 ton. Flota ERRO-TRANS to samochody ciężarowe marek Mercedes-Benz i Scania, spełniające europejskie normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska Euro 6.

Oferujemy także pośrednictwo spedycyjne w transporcie krajowym i zagranicznym (plandeki, cysterny).